Česky

Caffé Morettino S.p.A.

 

Historie

V roce 1950 Angelo Morettino obchodník s kávou v rodném městě Palermu, založil svou strategii spočívající na kvalitě, tvořenou důkladným výběrem prvotřídních zrn, pozoruhodnými dovednostmi a schopnostmi pražení kávy s vizí, že zákazník je srdcem obchodu.

V roce 2000 předal vedení firmy svým synům Arturo, Alberto a Alessandro, kteří také společně rozvíjeli technologii pražení, své dovednosti a zásadní pravidla úspěšné společnosti, dosáhnout ještě lepší výsledek k posílení značky na trhu.

Společnost se zavázala k celkové kvalitě s důrazem na ekologii, kvalitní řídicí systém, který pokrývá všechny pracovní procesy, na neustálé zlepšování všech výrobních činností a oprávnění používat mezinárodní certifikát ISO9001 a ISO14001.

V roce 2004 byla společnost oceněna prestižní Dun&Braedstreet Ratting1, indikátor maximální spolehlivosti v ekonomice a financích.

K pražení společnost Morettino nakupuje vysoce kvalitní kávu a zachází s ní tak, aby uchovala pro naše smysly všechny její vlastnosti, které zákazníci požadují.

Přirozená kvalita produktů je zvyšována výrobní technologii, která poskytuje vše potřebné pro zachování vysoké kvality.

Café Morrettino nabízí perfektní kávu pro každou chvílí během dne i chvíle sváteční. Pro ranní vzpruhu pomůže nastartovat po dobrém obědě potěší a večer zpříjemní chvíle pohody.

Postavení značky na trhu je pro nás velmi důležité, proto se snažíme prostřednictvím médií podporovat maše výrobky a udržovat vysoký profil.

Naše pražírna a její vybavení, postavena v roce 1995 je ve spojení s datem, kdy nová inovace kontroly a automatických systémů určuje cenu a záruku kvality.

V roce 2010 má společnost Morettino již pevné místo na italském kávovém trhu a věnuje se rozšíření distribuce do ostatních zemí Evropy.

 

Pražení

Náš systém pomalého, ekologického pražení čistým vzduchem zajistí perfektní distribuci tepla a stálou barvu pražené kávy, plnou chuť a aroma pro jednotlivá zrna. Káva je pražená pomalu a jemně právě skrz proud horkého čistého vzduchu.

Mletí

Mletí potřebuje péči, a proto náš inovační systém chrání zrnka kávy proti přehřátí a pomáhá uchovat nedotčenou chuť a aroma. Morettino používá mikrometrický mlecí systém, dovolující nám dosáhnout vysoký standard pro všechny typy kávy.

Balení

Pro všechny druhy balení, vakuum pro sortiment produktů do domácnosti, balení vakum s ventilem pro produkty coffee bar a balení v ochranné atmosféře pro coffee pods a kapsle používáme speciální multi vrstvy balícího materiálu, které zajišťují vysokou kvalitu našich produktů.